ابزار کاربری

ابزار این سایت برای نرم افزارهای زودتند تولید شده است تا شما بتوانید به راحتی امکانات نرم افزارها و حساب کاربری خود را مدیریت نمایید.

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر برای استفاده از امکانات سایت دارید می توانید با مطالعه راهنمای سایت با این ابزارها بیشتر آشنا شوید.

برای دسترسی به نرم افزارهای ما در گوگل از دکمه زیر استفاده کنید.

سیستم مدیریت نرم افزارهای زودتند به شما امکان نظارت بر نرم افزارهای تولید شده توسط تولید کنندگان نرم افزارهای زودتند را در دستگاه های مختلف شما را می دهد. ما در زودتند سعی داریم تا نرم افزارهای کاربردی برای استفاده روزمره کاربران تولید کنیم و هر کاربر بتواند کنترل بیشتری بر روی نرم افزارهای خود داشته باشد.

این سیستم به صورت یکپارچه طراحی شده است و شما با ورود به سیستم در هر یک از نرم افزارهای زودتند، آن نرم افزار را به پانل کاربری خود متصل می کنید. در برخی از این نرم افزار شما می توانید اطلاعات نمایش داده شده را ذخیره کنید، این اطلاعات برای کاربر شما در سرورها ذخیره می شود و شما همیشه و همه جا می توانید به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی داشته باشید.

 

در نرم افزارهای همراه

 

در صورتی که شما از نرم افزارهای تولید شده زودتند استفاده می کنید، از طریق منوی نرم افزار گزینه ورود به سیستم را انتخاب کنید، شما می توانید ثبت نام کنید و یا با استفاده از کاربری خود در Google در سیستم وارد شوید.

 

توجه داشته باشید برای استفاده از امکانات سایت برای مدیریت نرم افزار ها حتما می بایست با همان کاربری در سایت وارد شوید که در نرم افزارها وارد سیستم می شوید، به از این رو حتما کاربر خود را به خاطر داشته باشید.

 

مشخص است که برای دسترسی به پانل کاربری خود برای مدیریت نرم افزارها می بایست در سایت زودتند هم با همین کاربر وارد سیستم شده باشید.

ورود در نرم افزار

 

در سایت و پانل کاربری

 

پس از ورود به نرم افزار، نرم افزار استفاده شده به پانل نرم افزار های شما اضافه می شود. شما در این پانل (صفحه نرم افزارهای من) به فهرست نرم افزارهای زودتند خود دسترسی دارید و با کلیک بر روی هر یک از نرم افزار ها می توانید فهرست دستگاه هایی را که این نرم افزار را بر روی آنها نصب و ورود کرده اید را ببینید و مدیریت کنید.

 

در صفحه اطلاعات هر نرم افزار شما می توانید از سایر امکانات برای مدیریت کاربر نظیر حذف تبلیغات بر روی دستگاه ها استفاده کنید.

پانل نرم افزار

 

حذف تبلیغات از نرم افزار

ما برای اینکه بتوانیم از نرم افزارهای رایگان خود کسب درآمد کنیم ناچار به پخش آگهی در این نرم افزارها هستیم ولی این امکان برای کاربران در نظر گرفته شده که در صورتی که مایل به دیدن آگهی در نرم افزارهای خود نیستند یا قصد کمک به تولید کننده نرم افزار دارند، با پرداختی مبلغی نمایش آگهی را در نرم افزار مورد نظر خود متوقف کنند.

در این سیستم در صورتی که شما در نرم افزاری اقدام به حذف آگهی های نمایش داده شده کنید، نمایش آگهی در تمام دستگاه های شما برای آن نرم افزار حذف می شود. برای مثال در صورتی که شما برای کابر خود نمایش آگهی در نرم افزاری را حذف نمایید و شما بر روی گوشی همراه و همچنین تبلت خود این نرم افزار را داشته باشید، نمایش آگهی در همه دستگاه های شما، و هر دستگاه جدیدی که به دارایی خود اضافه کنید حذف خواهد شد.