دریافت نرم افزار

تنها مرکز معتبر برای دریافت نرم افزارهای دستگاه های همراه، فروشگاه نرم افزار خود سیستم عامل دستگاه است. لطفا نرم افزارهای ما را برای حفظ امنیت خود تنها از مراکز زیر دانلود کنید.

Google Play

تبلیغ در نرم افزارها

آگهی های پخش شده در نرم افزار های زودتند توسط وب مارکتر تامین می شوند و سایت زودتند به صورت مستقیم آگهی دریافت نمی کند. برای پخش تبلیغات خود در نرم افزارهای زودتند می توانید به سایت وب مارکتر مراجعه کنید.

Web Marketer

با توجه به دسترسی روز افزون کاربران به دستگاه های همراه و وجود میلونها نرم افزار برای بر طرف نمودن نیازهای روزانه، یافتن و استفاده از نرم افزاری که از نظر امنیتی مطمئن باشد و پشتیبانی مناسبی داشته باشد به کاری طاقت فرسا برای کاربران تبدیل شده است.

تیم زودتند با هدف تولید نرم افزارهایی برای سرگرمی و رفع نیازهای روزمره با پشتیبانی 24 ساعته و اعمال نظرات و پیشنهادات کاربران برای تولید نرم افزارهای بهتر گرد هم آمده است.

ما نرم افزارهایی رایگان تولید می کنیم و برای کسب درآمد تنها از بخشی از نرم افزارها برای پخش تبلیغات استفاده می کنیم و تمام سعی خود را می کنیم که این تبلیغات موجب اخلال در استفاده کاربران از این نرم افزارها نشوند ولی اگر شما نمی خواهید این تبلیغات را مشاهده کنید می توانید تنها با پرداخت مبلغ اندکی به صورت سالیانه نمایش تبلیغات را در نرم افزار خود برای دستگاه های مختلف حذف نمایید.

سایت زودتند به وسیله پانلی که در اختیار شما قرار می دهد به شما امکان نظارت بر دستگاه ها و وضعیت نمایش تیلیغات روی این دستگاه ها با اعتبار کاربری شما را می دهد.