ابزار کاربری

ابزار این سایت برای نرم افزارهای زودتند تولید شده است تا شما بتوانید به راحتی امکانات نرم افزارها و حساب کاربری خود را مدیریت نمایید.

در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر برای استفاده از امکانات سایت دارید می توانید با مطالعه راهنمای سایت با این ابزارها بیشتر آشنا شوید.

برای دسترسی به نرم افزارهای ما در گوگل از دکمه زیر استفاده کنید.

با توجه به دسترسی روز افزون کاربران به دستگاه های همراه و وجود میلونها نرم افزار برای بر طرف نمودن نیازهای روزانه، یافتن و استفاده از نرم افزاری که از نظر امنیتی مطمئن باشد و پشتیبانی مناسبی داشته باشد به کاری طاقت فرسا برای کاربران تبدیل شده است.

تیم زودتند با هدف تولید نرم افزارهایی برای سرگرمی و رفع نیازهای روزمره با پشتیبانی 24 ساعته و اعمال نظرات و پیشنهادات کاربران برای تولید نرم افزارهای بهتر گرد هم آمده است.

ما نرم افزارهایی رایگان تولید می کنیم و برای کسب درآمد تنها از بخشی از نرم افزارها برای پخش تبلیغات استفاده می کنیم و تمام سعی خود را می کنیم که این تبلیغات موجب اخلال در استفاده کاربران از این نرم افزارها نشوند ولی اگر شما نمی خواهید این تبلیغات را مشاهده کنید می توانید تنها با پرداخت مبلغ اندکی به صورت سالیانه نمایش تبلیغات را در نرم افزار خود برای دستگاه های مختلف حذف نمایید.

سایت زودتند به وسیله پانلی که در اختیار شما قرار می دهد به شما امکان نظارت بر دستگاه ها و وضعیت نمایش تیلیغات روی این دستگاه ها با اعتبار کاربری شما را می دهد.