این روزها با  گسترش استفاده از تلفن ها و ابزارهای همراه، برنامه های متفاوتی ایجاد شده اند تا بتوانند در انجام امور روزمره، تخصصی، سرگرمی، علمی، اجتماعی و موضوعات دیگر کار ما را سریع، راحت و مقرون به صرفه کنند. از آنجا که تلفن های همراه هوشمند امروزی وسیله ای همیشه در دسترس است و کار کردن با آن برای اکثر افراد آسان می باشد، برنامه هایی که از طریق تلفن همراه می توانند زندگی را آسان تر کنند، طرفداران بیشتری پیدا کرده اند.

از این رو تیم زود تند، اقدام به ارائه اپلیکیشن های مفید و کارآمد در بستر یک وب سایت نموده است. وب سایت زود تند ارائه دهنده انواع اپلیکیشن ها در زمینه های مختلف است که شما می توانید با داشتن یک حساب کاربری در این سایت، اپلیکیشن های زود تند را در دستگاه های مختلف خود نصب کرده و آنها را مدیریت نمایید.

صاحبان مشاغل می توانند از بستر اپلیکیشن های زود تند برای پخش تبلیغات بنری خود استفاده نمایید. تعداد بالای کاربران اپلیکیشن های زود تند باعث می شود تا کسب و کار شما بیشتر در معرض دید کاربران باشد و از این موقعیت برای ارتقا کسب و کار خود استفاده نمایید.

اما توجه داشته باشید کاربران اپلیکیشن ها در صورت نارضایتی از دریافت تبلیغات می توانند از طریق پانل مدیریت در سایت، آگهی ها را برای هر یک از دستگاه هایی که اپلیکیشن ما را روی آن نصب کرده اند حذف نمایند.شرکت فناوری اطلاعات پارسیان میزبان

شرکت فن آوری اطلاعات پارسیان میزبان از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید سیستم های مکانیزه و کاربردی آغاز کرد. با توجه به گسترش روزافزون علم و فناوری در زمینه نرم افزار و وب، نیاز افراد نیز نسبت به شرکت های ارائه دهنده خدمات حرفه ای در زمینه فناوری اطلاعات و وب افزایش می یابد. فعالیت شرکت پارسیان میزبان با ارائه خدمات میزبانی وب آغاز و بر اساس نیاز بازار به سمت میزبانی نرم افزارهای کاربردی تحت وب، تولید سیستم های یکپارچه مدیریت تحت وب و دیگر فعالیت ها در زمینه فناوری اطلاعات، متمایل گردیده است. امید است تا در دنیای مدرنی که آموزش و یاد‌گیری از شاخصهای بارز توسعه پایدار در آن است، ابزارهای کاربردی فراهم شده توسط پارسیان میزبان، سهولت دسترسی کاربران این خدمات به اهداف بلند مدتشان را فراهم آورد.