این روزها با  گسترش استفاده از تلفن ها و ابزارهای همراه، برنامه های متفاوتی ایجاد شده اند تا بتوانند در انجام امور روزمره، تخصصی، سرگرمی، علمی، اجتماعی و موضوعات دیگر کار ما را سریع، راحت و مقرون به صرفه کنند. از آنجا که تلفن های همراه هوشمند امروزی وسیله ای همیشه در دسترس است و کار کردن با آن برای اکثر افراد آسان می باشد، برنامه هایی که از طریق تلفن همراه می توانند زندگی را آسان تر کنند، طرفداران بیشتری پیدا کرده اند.

از این رو تیم زود تند، اقدام به ارائه اپلیکیشن های مفید و کارآمد در بستر یک وب سایت نموده است. وب سایت زود تند ارائه دهنده انواع اپلیکیشن ها در زمینه های مختلف است که شما می توانید با داشتن یک حساب کاربری در این سایت، اپلیکیشن های زود تند را در دستگاه های مختلف خود نصب کرده و آنها را مدیریت نمایید.

صاحبان مشاغل می توانند از بستر اپلیکیشن های زود تند برای پخش تبلیغات بنری خود استفاده نمایید. تعداد بالای کاربران اپلیکیشن های زود تند باعث می شود تا کسب و کار شما بیشتر در معرض دید کاربران باشد و از این موقعیت برای ارتقا کسب و کار خود استفاده نمایید.

 

پخش آگهی در نرم افزارهای رایگان زودتند

اکثر نرم افزار های تولید شده توسط تیم زودتند رایگان است، و هدف ما تولید ابزاری بومی است که بتواند نیازهای هم وطنانمان را در زمینه های مختلف رفع کند. برای این که این گروه امکان ادامه کار و تولید این چنین نرم افزارهایی را داشته باشند لازم به درآمد زایی از این نرم افزار ها است.

برای کسب درآمد از این نرم افزارها ما در نرم افزارهای رایگان خود تبلیغ پخش می کنیم و قسمتی از برنامه را به نمایش آگهی اختصاص می دهیم. مه ماربران می توانند برای آسودگی خود و یا حمایت از تولید کنندگان نرم افزار اقدام به حذف آگهی از نرم افزار خود کنند.

شما با ورود با کاربر خود در نرم افزارهای زودتند می توانید در پانل سایت فهرست دستگاه هایی را که نرم افزارهای مختلف را نصب کرده اید مشاهده نمایید. اعتبار شما برای کاربر در نظر گرفته می شود نه برای دستگاه های شما به همین خاطر در نرم افزارهای زودتند شما اگر آگهی های نمایش داده شده را حذف نمایید، آگهی ها برای آن نرم افزار در تمام دستگاه های شما خذف خواهد شد.

 

شرکت فناوری اطلاعات پارسیان میزبان

شرکت فن آوری اطلاعات پارسیان میزبان از سال 1383 فعالیت خود را در زمینه طراحی و تولید سیستم های مکانیزه و کاربردی آغاز کرد. با توجه به گسترش روزافزون علم و فناوری در زمینه نرم افزار و وب، نیاز افراد نیز نسبت به شرکت های ارائه دهنده خدمات حرفه ای در زمینه فناوری اطلاعات و وب افزایش می یابد. فعالیت شرکت پارسیان میزبان با ارائه خدمات میزبانی وب آغاز و بر اساس نیاز بازار به سمت میزبانی نرم افزارهای کاربردی تحت وب، تولید سیستم های یکپارچه مدیریت تحت وب و دیگر فعالیت ها در زمینه فناوری اطلاعات، متمایل گردیده است. امید است تا در دنیای مدرنی که آموزش و یاد‌گیری از شاخصهای بارز توسعه پایدار در آن است، ابزارهای کاربردی فراهم شده توسط پارسیان میزبان، سهولت دسترسی کاربران این خدمات به اهداف بلند مدتشان را فراهم آورد.