فال ابجد + محاسبه ابجد

فال ابجد + محاسبه ابجد

رایگانسایر نرم افزارها
PEGI 3
دارای تبلیغات
info در این نرم افزار تبلیغات پخش می شود

می توانید با نصب نرم افزار بر روی دستگاه یا دستگاه های خود از طریق سایت اعتبار خود را مدیریت نمایید.

نرم افزار ابجد، مجموعه ای است از فال ابجد به همراه ابزار محاسبه ابجد برای کلمات و اسمها و همچنین راهنمای ابجد کبیر و صغیر

یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد.
فال ابجد یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.
با استفاده از این برنامه شما می توانید هر کلمه ای را به معادل ابجد کبیر و یا صغیر آن تبدیل کرده و همچنین از فال ابجد نیز بهره ببرید.
همچنین روش محاسبه ابجد کبیر و صغیر نیز در این برنامه برای اطلاعات بیشتر قرار داده شده است.

نرم افزار ابجد زودتند مجموعه کاملی است برای ابجد! شما می توانید با این نرم افزار با حرف ابجد فال بگیرید، و یا نام خود و دوستان، و یا کلمات محتلف را به اعداد ابجد کبیر یا ابجد صغیر تبدیل کنید.
همچنین در این نرم افزار راهنمای شیوه محاسبه ایجد کبیر و ابجد صغیر هم برای شما قرار داده شده است که بتوانید استفاده کنید.

در این نرم افزار تبلیغات پخش می شود

در صورتی که شما مایل به دیدن تبلیغات درون نرم افزار خود نیستید، می توانید نمایش این تبلیغات را در تمام دستگاه های خود متوقف نمایید.

برای حذف تبلیغات در فال ابجد + محاسبه ابجد اینجا کلیک کنید.

گزارشات، پیشنهادات و انتقادات

در صورتی که به مشکلی برخود کردید و یا انتقاد و پیشنهادی دارید، می توانید از طریق لینک زیر با ما در تماس باشید و پیشنهاد و یا انتقاد خود را در مورد این نرم افزار برای ما ارسال کنید.

ارسال گزارشات و شکایات

تصاویر نرم افزار فال ابجد + محاسبه ابجد

شما می توانید در اینجا تصاویری از فال ابجد + محاسبه ابجد را مشاهده نمایید.

برای اطلاع بیشتر از کارکرد نرم افزار در رابطه با حریم شخصی خود می توانید متن حفاظت از حریم شخصی در فال ابجد + محاسبه ابجد را از طریق پیوند زیر مطالعه بفرمایید.

حفاظت از حریم شخصی